Dixieland v Křižanech

Financování festivalu

Pořádání Dixielandu v Křižanech stojí přibližně 200 tisíc Kč, a to i přesto, že všichni místní spolupořadatelé pro festival pracují naprosto nezištně.

Obec Křižany každý rok pro festival z rozpočtu uvolňuje 50 tisíc Kč a zbylých 150 tisíc Kč tak musíme poshánět od místních i jiných podnikatelů, nezřídka se ke sponzorování připojí i soukromé osoby. Přístup našich sponzorů je obdivuhodný: i když v době krize to mnozí nemají lehké, a někteří na sponzorování již prostě nemají. Je proto pro nás důležité zahájit spolupráci s dalšími sponzory, aby ztenčující se příliv finančních prostředků stačil náklady festivalu pokrýt.

Víte-li proto o těch, kteří mají náš "festík" rádi a mohli by pomoci, dejte prosím vědět. Děkujeme.

Žádost na dotaci od Libereckého kraje byla podána, avšak výsledek výběrového řízení příslušnou komisí bude znám až koncem srpna.

správu stránek zajišťuje bezplatně Petr Fabián | využijte levné a pohodlné ubytování v Křižanech nejen v době Dixielandu | sháníte mobilní toalety? | když secondhand, tak jedině Duhový secondhand | prohlédněte si široký sortiment ve farmářské prodejně v Křižanech